Colo Vada Plus – kuracja oczyszczająca w Twoim domu?

Colo Vada Plus – kuracja oczyszczająca w Twoim domu?

Colo Vada Plus

Coraz więcej osób decyduje się na pełne oczyszczanie swojego organizmu za pomocą dostępnych na rynku środków. Niestety, nie do końca to wychodzi, ponieważ większość preparatów jest bardzo słaba, a samo oczyszczanie przeprowadzone jest w nieprawidłowy sposób. Z pomocą przychodzi tutaj Coral Club ze swoim produktem Colo Vada Plus. To profesjonalna kuracja oczyszczająca składająca się z kilku etapów.

Jak wygląda Colo Vada Plus w praktyce?

Wszystko zaczyna się od wstępnego oczyszczenia, które trwa 7 dni i polega na pozbyciu się złogów w jelitach, jak również pasożytów, pierwotniaków. Na tym etapie następuje także detoksykacja, która przywraca równowagę witamin i minerałów.

Kolejny punkt, to 4-dniowa głodówka, która jest połączona z przyjmowaniem sorbentu z glinki kaolinowej, ponieważ zapobiega ona powstawaniu uczucia głodu.

Ostatnim etapem będzie stabilizacja i utrwalenie pozytywnych zmian, które w ostatnich dniach u Ciebie zaszły. Przywracane zostają funkcje układu trawiennego, który teraz będzie działał na zupełnie lepszym poziomie niż dotychczas.

Dlaczego warto?

Colo Vada Plus jest zdecydowanie rewolucyjnym programem od Coral Club, który naprawdę działa i ma już wielu zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się podjąć próby oczyszczania. Produkt pomaga skutecznie regulować pracę nerek i wątroby oraz oczyszcza skórę. Co więcej, pomaga również w usprawnieniu układu sercowo-naczyniowego, co może być bardzo istotne w przypadku osób zagrożonych zawałem.

Colo Vada Plus Jak zamówić

Cena klubowa !

Otrzymasz 20 % zniżki ! 

  • Następnie zaloguj na stronie: https://cciworld.de używając numeru klubowego, który otrzymałeś w mailu potwierdzającym rejestrację.

Zakupów dokonasz jak w każdym sklepie internetowym 🙂

lub zadzwoń do dystrybutora 788 019 696

Colo vada Plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *